Něco málo zkušeností z mých terapií

 • Problém: nutkavé myšlenky někomu ublížit. Přišla paní, na kterou velmi silně doléhaly tyto myšlenky. Podívala jsem se na ni a uviděla v disharmonii srdeční čakru a třetí oko. Na tyto problémy neexistuje šablona, vždy to je individuální. Potom jsem udělala náhled, co to způsobuje a uviděla jsem obrovskou nelásku, zranění, velké ublížení v dávné době. Tam zůstala uvízlá část její energie ve zlobě. Tuto energii jsme uvolnily.Poté se mi objevila její matka a duše žen v jejím rodě. Došlo i k jejich osvobození od nelásky. Pak se mi ukázal příběh, kdy tato žena byla babičkou, byla velmi osamělá bez muže a přišla i o dceru a starala se o vnučku. Ale přes ty ztráty ve svém životě byla zatvrzelá a neuměla milovat svou vnučku. To jsme rozpustily, a hned jsme cítily uvolnění na srdci. Paní plakala a zároveň cítila radost, jak z ní odcházela negativní energie.Tato klientka byla velice otevřená a práce šla sama. Spojení s Velkým Soucitným Světlem je tak mocné, že odhaluje programy, které by dříve nešly vidět. Cítím velkou vděčnost. 
 • Přibližně před půl rokem jsme u naší tříleté dcerky začali bojovat s ekzémem.Nejprve ho měla pod kolínkama, na kotnících, kolem loktů a na zápěstích. Postupně se objevil i na celých ručičkách a nožičkách, tvářičkách a tělíčku. Léčili jsme homeopaticky, doplňky stravy i samotnou úpravou stravy, neustále mazali, zejména v noci, kdy kůže nejvíc svědila. Pomalu ekzém ustupoval na tělíčku a tvářičkách, ale ručičky a nožičky stále hodně zlobily. Cítila jsem, že je potřeba jít dál v léčbě v tom, že musím zjistit příčinu - proč ...? Co byl ten spouštěč...? Objednala jsem se tedy k Marice... Už po první terapii jsme zaregistrovali změny - ekzém začal ustupovat, blednout a někde už zmizel úplně. Vidíme zlepšování každý den a věřím, že zakrátko zmizí úplně. Jako "bonus" dcerka začala sama spát ve své postýlce - hned ten večer, kdy jsem se vrátila z terapie... Děkuji!
 • Paní našli dva myomy v děloze, jeden o průměru 4 cm, druhý 2 cm. Při kontrolách se myomy zvětšovaly. Měla již termín na operaci, ale rozhodla se sama najít příčinu. Pracovali jsme mentálně i energeticky a podávali čínskou medicínu Tiens. Při kontrole po půl roce ten menší úplně zmizel a ten větší má průměr 2 cm a paní je pozvaná na kontrolu opět za půl roku. Věřím, že duchovní příčina je odstraněna a myom nemá důvod, proč by tam byl.
 • Zkušenost maminky malého 5letého chlapce: Dostal zápal plic a lékař mu předepsat antibiotika. Maminka mu je ale nedala a nasadila přírodní antibiotika TIENS a další biologicky aktivní doplňky TIENS a chlapec byl po třech dnech naprosto v pořádku. Při kontrole se lékař divil, že chlapce nebolelo bříško a neměl žádný nález na plicích. Maminka pracuje i s energií, využila všechno přírodní a je šťastná, že nezatížila chlapce vedlejšími účinky z antibiotik. Je to výzva i pro další maminky, které chtějí mít silné a zdravé děti, aby přestaly používat chemické léky a obracely se na přírodní produkty.
 • Kojící maminka si na moje doporučení vzala doplňky čínské medicíny na pročištění a posílení organismu. Po měsíci s údivem zjistila, že dítě, které kojí, se zcela zbavilo exému.
 • Volala mi paní, která nemohla otěhotnět normální cestou. Umělé oplodnění se nedařilo, a tak přišla za mnou, abych ji pomohla. Pracovaly jsme spolu asi rok, stále jsme čistily programy, které bránily oplodnění. Při jedné terapii jsme se dostaly do minulých životů, kde byly velmi těžké náboje, a to bylo ono. Ucítily jsme velkou úlevu, jako když z člověka spadne velký balvan. Po terapii jsme cítily velkou radost. Očkem jsme nahlédly i do karet, kde se ukázalo, že miminko bude. Přišel telefon a velká radost, protože mi paní oznámila, že je již ve třetím měsíci a vše je v pořádku.
 • Mladá žená okolo 25 let přišla s tím chce mít děti, ale že má jeden vaječník neprůchodný a druhý ji zabírá z 90% cysta a bude muset být odebrán. Byla u mě 2x - bio-touch, doplněk ke stravě a samozřejmě léčivá hůlka a výsledek je i pro mě zázračný a neuvěřitelný. Neprůchodný vaječní je průchodný a cysta se zmenšila tak, že ji šla odoperovat bez odebrání vaječníku.
 • Paní okolo 50 let přišla s tím, že ji na mamografu našli ložisko nádoru na prsu. Byla ve strachu před vyšetřením, které mělo ukázat zda je nádor zhoubný nebo ne. Pracovala jsem s ní svou metodou a použila léčivou hůlku z Indie. Terapie byla velmi silná. Po kontrole mi s nadšením volala, že tam nic není. Lékaři dělali všechna možná vyšetření, ale žádný nález.
 • Paní měla gynekologické problémy - myomy v děloze, lékař ženu sledoval a doporučil operaci - odstranění dělohy. Přišla třikrát na Bio touch a dala jsem jí doplněk ke stravě vhodný pro tyto potíže. Při kontrole lékař zjistil, že myomy se zmenšily a operace není nutná. Velká radost na obou stranách
 • Přišla maminka se synem, který od té doby, co začal chodit do 1. třídy, se začal počůrávat. Když jsem s ním mluvila, na nic si nestěžoval, ve škole se mu líbilo. Tak jsem se nacítila na jeho podvědomí a uviděla jsem negativní zkušenosti z minulého života s paní učitelkou. Vyčistila jsem tyto vzpomínky a také jsem cítila silné pouto s matkou. Promluvily jsme spolu a ona mi řekla, že má nepříjemné pocity z té paní učitelky. Tady jsme to vyčistily vědomě. Výsledek je fantastický, ihned po návštěvě u mě jeho počůrávání přestalo.
 • Ahoj Mari a Soni, :), chtěla jsem vám oběma moc poděkovat za vaši metodu AMT. Od té doby, co jsem u vás byla, tak už se mi nedělá špatně v autobuse ani v autě. Nechtěla jsem to psát dříve, než to pořádně otestuji a teď musím říci, že je to opravdu tak. Jela jsem jako řidička už několikrát a v pohodě. Jela jsem párkrát jako spolujezdec, jednou jsem dokonce musela číst z mapy a navigovat a taky nic.... Akorát to nemám otestováno vzadu v autě. :) Abych si to otestovala ještě víc, poprosila jsem nedávno kolegu, ať jede rychleji. Vzal to doslova a když mě vezl domů, bral tady u nás ty zatáčky tak rychle, až mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, ale žaludek nic! A v těch našich serpentýnách se mi předtím dělalo špatně, i když jsem jela pomalu! Taky vám musím říct, že jezdím každý den autobusem do práce. První den jsem si sedla radši dopředu, teď už klidně sedím vzadu. A je mi pořád dobře. A to vše jen díky vám!!! Moc moc moc děkuji za vaši pomoc!
 • Mladá bezdětná žena okolo 30 let přišla velice rozrušená, že musí jít na gynekologickou operaci a že lékař jí sdělil, že neví, zda jí nebude muset odebrat vaječník, či více. Žena podstoupila u mě energetickou terapii BIO TOUCH a při tomto ošetření jsem cítila, že operace proběhne bez hlubšího zásahu. Po nahlédnutí do Tarotu, naprosto intuitivně jsem jí řekla, že se nemusí ničeho obávat a že do třech měsíců bude těhotná. Tomu nechtěla ani věřit, i já jsem se divila, co mi to tarot ukazuje. Jaké pak bylo moje překvapení, když mi sdělila, že vše je tak, jak jsem jí na základě BIO TOUCH a Tarotu sdělila.
 • Mladá žena již několik let měla bolesti na pravé straně podbříšku. Prošla terapií a ošetřením BIO TOUCH a tyto letité nepříjemné bolesti zmizely. S těmito problémy chodila i k lékaři, ale na fyzické úrovni tam nic neměla.
 • Paní okolo 65 let přišla, že jí bolí již 3 roky žaludek, bere léky, ale stále je jí těžko po jídle. Hodně zhubla, necítí hlad. Po terapii, která trvala 2 hodiny a poté přišla asi po měsíci na kontrolu, mi radostně sdělila, že její potíže zmizely, že se cítí skvěle a dokonce se mi zdálo, že i přibrala.
 • Paní žila v neuspokojivém partnerském vztahu již delší dobu. Nejhorší byl pocit nesvobody - žárlivost, nedůvěra, nekomunikace ze strany partnera. Po terapii se jí velmi ulevilo, nabyla klidu, rozhodnosti a do 8 dnů učinila rozhodnutí odejít. Nyní je velmi spokojená a hlavně zmizely i její zdravotní problémy - celková únava, pocity napětí v břichu, bolesti zad.
 • Ženě, která žije spokojeným životem s manželem a s dětmi, zemřela náhle maminka. Bylo pro ni velmi těžké se s její smrtí vyrovnat, protože maminka ještě nebyla tak stará a ani se necítila nemocná. Po půl roce mě požádala o pomoc, že na to pořád musí myslet a nejvíce ji tížilo vědomí, že smrt může přijít tak rychle, náhle, překvapivě. Uvědomila si, jak velmi křehký je život člověka. Toto vědomí ji zasáhlo do života a ona se začala velmi strachovat o manžela, že ho ztratí, že se mu něco stane, že zůstane sama. Terapií jsme tyto pocity odstranily během hodiny. Tato žena již podstoupila základní terapii a nyní využila mou pomoc znovu. Volala mi nadšeně, že se jí ulevilo a žádné strachy ji již nenapadají. Mám radost, že se touto terapií dá velmi rychle a trvale pomoci.
 • Žena okolo 50 let. Od 4 let měla sennou rýmu, od 23 let astma. Přišla s žádostí, abych jí pomohla zbavit se astmatu. Klientka velice dobře spolupracovala, plně se mi vložila do rukou a já jsem při terapii cítila, že ze zad odchází něco velmi horkého, zvláště na hrudní páteři jsem vnímala žhavou kouli, která se rozpustila.Terapie trvala 4 hodiny. Když přišla na kontrolu, jenom zářila a jásala, že si od té doby ještě nemusela foukat. Je plná síly a elánu, cítí velkou úlevu a dostala obrovský náboj, cítí v sobě klid. Uvědomila si, že od té doby se ani nerozčiluje, je šťastná.
 • Devítiletá holčička trpěla nočními děsy. Budila se v noci s pláčem a další den ve škole byla velmi unavená. Terapií jsem ji zbavila těchto nočních děsů. Bylo to prací v podvědomí, protože holčička nekomunikovala. Vše probíhalo pod dohledem dětské psycholožky.
 • S dětmi mám velmi dobré zkušenosti, co se týče nočního pomočování, náměsíčnosti a různých zdravotních potíží - dýchací potíže, ekzémy, alergie ....- , a to i přesto, že někdy nepromluví ani slovo. Vždy však doporučuji podstoupit terapii i jejich rodičům, aby se pod vlivem zažitých negativních programů rodičů tyto stavy nevracely.
 • Mladá žena přišla zcela zdrcená, neboť ji manžel oznámil, že se rozvede. Má dvě malé děti a do této doby byla zcela závislá na svém muži. Stále plakala a měla pocit, že pro ni skončil život. Měsíc po terapii jsem si ji pozvala na kontrolní sezení, a když jsem otevřela dveře, nemohla jsem uvěřit svým očím. Přede mnou stála sebevědomá, krásná mladá žena. Sdělila mi, že se stěhuje do nového bytu, že nikdy si nebyla jistá sama sebou jako je nyní. Vesmír jí pomohl i po materiální stránce, naskytl se byt s nízkým nájmem.
 • Staršímu muži s rakovinou prostaty jsem pravidelně po 3 týdnech dávala Dikšu po dobu 5 měsíců, pracovala jak vědomě, tak i v podvědomí. Přitom prodělával ozařování. Sám pracoval s pozitivními afirmacemi a to vše mu pomohlo si udržet svůj psychický stav v pohodě a po kontrole může být v klidu, protože nad tou zákeřnou nemocí zvítězil.
 • Čtyřicetiletá žena se na mě obrátila, abych ji pomohla se rozhodnout, co dál. Její manželství bylo na pokraji rozpadu, nefungovalo. Komunikace mezi manželi byla nulová a muž se uchyloval často k alkoholu. Je to neuvěřitelné, ale po základní terapii již po několika dnech začali spolu komunikovat a dokonce mi paní sdělila, že zažívá druhé líbánky. Tiše jsem se radovala s ní.Mladý muž okolo 30ti let, přišel s úzkostnými stavy - tik v oku, tuhnutí úst, brnění v rukou, svírání v prsou, které postupovalo do krku. Potíže se stupňovaly, dostal strach z nemoci, ale lékaři mu nic nezjistili. Fyzické pocity však byly tak silné, že narůstal strach, co s ním vlastně je. Po terapii vše ustoupilo. Terapie mu odstranila negativní programy, uložené hluboko v podvědomí.
 • Muž okolo 40 let trpěl depresivními stavy, strachy o sebe, stresy v práci, pocity úzkosti, pocity, že je na něj tlak, že nic nestihne. Hned po první terapii se mu velmi ulevilo, ale pracovali jsme ještě dál. Sešli jsme se ještě třikrát. Odstraněním negativních pocitů se člověku změní život, je to tak jednoduché, jen mít trpělivost a najít programy, které tyto pocity spouštějí.