Přehled akcí

- Meditace každý čtvrtek v 18 hod.

- Cyklus koučinků k sebepoznání a seberealizaci, termíny

- Reiki I,  Reiki II,  I. Prohloubení Reiki

- Seminář v Orlických horách - v Kounově 24 ve dnech 23. - 25. 9. 2022Meditace - každý čtvrtek od 18 hod., Parkány 413, 1. patro


Cyklus koučinků k sebepoznání a seberealizaci. 

Začínáme 17. 10. 2022

Mým záměrem je se stát průvodcem ve vašem duchovním růstu. Pomáhám mnoha lidem s jejich problémy - zdravotní, psychické, vztahové, pracovní a mnoho z nich se mě ptá, když se jim uleví, co mají dělat dál a jak si pomoci, když nastanou nějaké obtíže. To ovšem nejde předat jenom slovem během deseti minut. Proto jsem se rozhodla udělat pravidelné setkávání po 14 dnech.

Společně projdeme přechodné náročné období, abychom mohli začít žít nový život v souladu s přírodou, vesmírem a sami se sebou. V poslední době mi chodí hodně vizí, ve kterých vidím život v Nové Zemi, ale opravdu velmi záleží na nás, zda se postavíme sami za sebe, přijmeme plnou odpovědnost sami za sebe a vrátíme se do Jednoty se vším, co je. Jde přece i o naše děti. Jsou to teď rozhodné časy a věřím, jak budeme společně růst, že pomůžeme i mnoha dalším okolo nás.

Termíny: 17. 10., 31. 10., 14. 11., 17. 11., 28. 11., 12. 12., a 27. 12. 2022

Začínat budeme: vždy v 17 hod., končit v 19 hod.

Cena: 300,- Kč

Budeme se osvobozovat od vlivu mysli, dostávat se do ticha, zvýšíme vibrace našeho vědomí, abychom byli připraveni na velké změny, které přicházejí. Abychom se naučili mít trvalé spojení se svým vědomím a prožívali život v přítomnosti, bez vlivu minulosti. Vše bude probíhat v hluboké posvátnosti a obdržíme mnoho požehnání.

Přihlášení: osobně, mailem, sms na tel. 775 127 860


Kurs REIKI - zasvěcení do I. stupně. 

Sobota, 17. září 2022

Aktivujeme jednotlivé čakry, naučíme se harmonizovat svá energetická centra a poté projdeme procesem iniciace k otevření meridiánů, aby mohla skrze ruce proudit léčivá síla.

Začátek v 9 hodin, konec ve 13 hodin. Stačí mít pohodlné oblečení a hlavně radost z nových poznávání.

Cena: 1200,- Kč,

nutné se přihlásit na tel.: 775 127 860.


Seminář v Orlických horách
Kounov 24 - od pátku 23. do neděle 25. 9. 2022

Program: Začínáme v pátek v 18 hodin společnou večeří. Cca ve 20 hodin meditace, pak předávání vrcholového stavu, který lze popsat jako stav hlubokého klidu, míru, vnitřního ticha, stav bez myšlenek anebo bez mysli, radosti a lásky bez příčiny, bezpodmínečné blaženosti, rozsáhlého spojení a pocitu jednoty se vším. Tento dar jsem obdržela od Sri AmmaBhagavana na třídenním kursu, který se bude opakovat v listopadu a každý se může přihlásit a absolvovat ho. 

Meditace v pátek večer, v sobotu dopoledne a večer a v neděli dopoledne budou zaměřeny na uvolnění kontaminace z našeho vědomí, které blokují naše propojení do Jednoty. 

V meditacích budeme více poznávat sami sebe, abychom mohli změnit život na této planetě. 

Jako trenérka Oneness University mám pro vás připraveno mnoho darů. V sobotu odpoledne si uděláme procházku v krásném prostředí kounovské přírody, na které se budeme propojovat s elementy. Připravte se na krásné prožitky a přijímání daru vrcholových stavů. Vaše životy se mohou ubírat v radosti, lásce a porozumění. Budete pracovat pro sebe a pro planetu a lidstvo, které je teď na počátku Zlatého věku. 

Cena: 2,800,- Kč, plná penze od páteční večeře do nedělního oběda. 

Sebou: karimatku nebo deku, pohodlné oblečení, přezůvky.


Kurs REIKI - I. Prohloubení

Sobota, 1. 10. 2022

První Prohloubení je určeno pro absolventy II. stupně Reiki. Naučíte se pracovat s dalšími dvěma symboly Reiki. Jejich použití zmírňuje strachy a přináší mír a harmonii do fyzické realizace vašich cílů, takže se vám jejich splnění bude zdát zcela snadné. 

Začátek v 9 hodin, konec ve 13 hodin. 

Cena: 1 500,-Kč

nutné se přihlásit na tel.: 775 127 860


Kurs REIKI - zasvěcení do druhého stupně

Sobota, 15. října 2022

Léčení na dálku, práce se symboly Reiki, zasvěcení do II. stupně. Kurz je určen pro absolventy prvního stupně Reiki.

Začátek v 10 hodin, konec v 17 hodin. Přestávka na oběd - lehké jídlo sebou. Stačí mít pohodlné oblečení a hlavně radost z nových poznávání.

Cena: 1500,- Kč,

nutné se přihlásit na tel.: 775 127 860.