Přehled akcí


Cyklus koučinků k sebepoznání a seberealizaci. Začínáme 17. 1. 2022

Mým záměrem je se stát průvodcem ve vašem duchovním růstu. Pomáhám mnoha lidem s jejich problémy - zdravotní, psychické, vztahové, pracovní a mnoho z nich se mě ptá, když se jim uleví, co mají dělat dál a jak si pomoci, když nastanou nějaké obtíže. To ovšem nejde předat jenom slovem během deseti minut. Proto jsem se rozhodla udělat pravidelné setkávání po 14 dnech. 

 Společně projdeme přechodné náročné období, abychom mohli začít žít nový život v souladu s přírodou, vesmírem a sami se sebou. V poslední době mi chodí hodně vizí, ve kterých vidím život v Nové Zemi, ale opravdu velmi záleží na nás, zda se postavíme sami za sebe, přijmeme plnou odpovědnost sami za sebe a vrátíme se do Jednoty se vším, co je. Jde přece i o naše děti. Jsou to teď rozhodné časy a věřím, jak budeme společně růst, že pomůžeme i mnoha dalším okolo nás. 

Termíny: 17. 1., 31. 1., 14. 2., 28. 2., 14. 3. 28. 3., 11. 4., 25. 4., 9. 5. a 23. 5. 2022

Začínat budeme: vždy v 17 hod., končit v 19 hod. 

Cena: 300,- Kč 

Budeme se osvobozovat od vlivu mysli, dostávat se do ticha, zvýšíme vibrace našeho vědomí, abychom byli připraveni na velké změny, které přicházejí. Abychom se naučili mít trvalé spojení se svým vědomím a prožívali život v přítomnosti, bez vlivu minulosti. Vše bude probíhat v hluboké posvátnosti a obdržíme mnoho požehnání.

 Přihlášení: osobně, mailem, sms


20. 5. - 22. 5. 2022  jsem pro vás připravila Meditační seminář v Žacléři

 Kde: Horská chata Prkenný Důl - Žacléř

Je to v krásném prostření, u chaty loučka s potokem. Záměr je zvýšit vibrace vědomí, očistit mysl od negativity, osvobodit se od kontaminace, která brání v propojení s vyšším Já. Je to cesta do Nové Země. 

Jako trenérka Oneness University mám pro vás připraveno mnoho darů. Budeme pracovat s posvátnými slabikami, kundalini jógou, meditačními technikami a zejména vám budu předávat požehnání.

Začínáme v pátek 20. 5. v 18 hod., končíme v neděli 22.5. v poledne. 

Vezměte si sebou snídaně, na oběd a večeři v sobotu si někam zajdeme podle doporučení majitelky penzionu. 

Sebou pohodlné oblečení, přezůvky a chuť na sobě pracovat.

Cena semináře: 2100,- Kč.


Kurs REIKI - zasvěcení do I.stupně. Sobota, 11. června 2022

Aktivujeme jednotlivé čakry, naučíme se harmonizovat svá energetická centra a poté projdeme procesem iniciace k otevření meridiánů, aby mohla skrze ruce proudit léčivá síla.

Začátek v 9 hodin, konec ve 13 hodin. Stačí mít pohodlné oblečení a hlavně radost z nových poznávání.

Cena: 1200,- Kč,

nutné se přihlásit na tel.: 775 127 860.